משרד עו"ד צבאי | רכבי, הראל ושות'

משרד עורכי דין רכבי, הראל ושות' מתמחה בתחומי המשפט הצבאי, תביעות נכות נגד משרד הביטחון, משפחות שכולות ודיני עבודה. המשרד מנוהל על ידי עורך דין שלמה רכבי ועורכת הדין אלה הראל ומונה שלושה עורכי דין, כולם יוצאי הפרקליטות הצבאית, אשר צברו ניסיון בן שנים רבות בתחומי המשפט הצבאי, עת שימשו בתפקידים בסנגוריה הצבאית, התביעה הצבאית, במחלקת הייעוץ והחקיקה בפרקליטות הצבאית ואצל היועץ המשפטי של אזור יהודה והשומרון.

המשרד מתמחה במעטפת רחבה של זכויות החייל בצה"ל, ייצוג מיועדים לשירות ביטחון מול רשויות הגיוס, ליווי בחקירות משטרה צבאית חוקרת וייצוג בבתי הדין הצבאיים בהליכים פליליים – החל מעבירות היעדרות מן השירות שלא ברשות ועד עבירות פליליות חמורות.

צוות המשרד

עו"ד צבאי שלמה רכבי למד משפטים באוניברסיטת תל-אביב, ולאחר סיום לימודיו, שירת בצה"ל במסגרת העתודה האקדמאית. הוא ביצע שורה של תפקידים, ובין היתר שימש במשך כשלוש שנים כעוזר הסנגור הצבאי הראשי. בשנת 1998 סיים עו"ד רכבי את שירותו הצבאי בפרקליטות הצבאית ומאז ועד היום – עוסק בשלל תחומי המשפט הצבאי, דיני שירות הקבע בצה"ל ותביעות למול משרד הבטחון.

עיקר התמקדותו של עו"ד צבאי רכבי בעבירות פליליות, דוגמת: סמים, הטרדות מיניות ועבירות נשק. במרוצת השנים, הוא ייצג מאות רבות של חיילים וקצינים, והשיג הצלחות משמעותיות. הופעותיו בבית הדין הצבאי לערעורים הוביל לקביעת הלכות חדשות ואף לתקדימים בנושא השיפוט הפלילי של חיילים.

כמו כן, התמחה בכתיבת עשרות עתירות לבג"צ, במגוון רב של נושאים.

השירות שלנו ברכבי, הראל ושות' לא יהיה רק השירות הכי מקצועי ומנוסה שתוכלו לקבל אלא תמיד יהיה זמין עבורכם.

אי אפשר לקבל ייעוץ משפטי מעורכי דין שלא נגישים ללקוח מתי שהוא צריך, הרי המערכת המשפטית לא תמתין לנו.

אם מדובר במקרה של תביעה, יש צורך להבין מה הממצאים הקיימים ואלו טיעונים יהיו טובים בפני שופט כדי לזכות בתיק.

אם מדובר בהגנה על לקוחותינו יש צורך לעבוד על קו ההגנה כמה שיותר מהר שיהיה חזק ככל הניתן. כל העניינים הללו לעתים ידרשו פגישות לעתים תכופות ולמרות שיש לנו קהל לקוחות גדול מאוד, אנו ברכבי, הראל ושות' תמיד נהיה כאן לשירותכם בכל עת.

לעורך הדין שלמה רכבי עשרות שנות נסיון בייצוג במערכת הצבאית בכלל ומשרתי קבע בפרט. עו"ד רכבי היה מראשוני עורכי הדין בישראל אשר ייצגו משרתי קבע ומיוזמי חוק שירות הקבע אשר הקים ועדת ערר חיצונית שדנה בעניינם של משרתי קבע.

 

עו"ד אלה הראל שימשה, בין שלל תפקידיה בפרקליטות הצבאית, גם כיועצת המשפטית של מחלקת הסגל באגף כוח אדם ומחזיקה בידע ייחודי הנוגע לזכויותיהם של משרתי הקבע. המשרד מייצג משרתי קבע רבים בפני רשויות הצבא, ועדת הערר של משרתי הקבע ובתי המשפט.

 

בנוסף, לצוות המשרד ניסיון רב בהתנהלות מול קצין התגמולים והתמחות במימוש זכויות רפואיות של חיילים ומשרתי קבע (במהלך שירותם מול גורמי הרפואה הצבאית או לאחר השחרור, מול משרד הביטחון). למשרד גם התמחות בדיני עבודה ובכלל זה משפט העבודה הקיבוצי, מתן ייעוץ שוטף למעסיקים בנושא דיני עבודה וייצוג עובדים ומעסיקים בהליכים בפני בית הדין לעבודה וגופים אחרים (כגון הליכים לפי חוק עבודת נשים, הליכים לפי חוק שעות עבודה ומנוחה ועוד). משרד עורכי הדין אלה הראל חרת על דגלו את ערכי המקצועיות, ההגינות והענקת השירות הטוב ביותר ללקוחותיו.

שירותי עריכת דין בתחומי המשפט הצבאי

במשרד עורכי הדין רכבי, הראל ושות', עומדים לרשותכם מגוון נרחב של שירותים משפטיים המיועדים לחיילים במהלך שירות סדיר, לחיילי מילואים, לאנשי קבע, למיועדים לשירות ביטחון (מלש"בים) ולאזרחים עובדי צה"ל. שירותים אלו חולשים על כל תחומי המשפט הצבאי, החל מעבירות משמעת והיעדרות מהשירות שלא ברשות, דרך עבירות סמים, מין ונשק ועד לסוגיות משפטיות ייחודיות הקשורות לתנאי השירות של משרתי הקבע ותנאי העבודה של אזרחים עובדי צה"ל. בנוסף, מטפל המשרד גם בתביעות משרד הביטחון להכרה בנכות שנגרמה תוך כדי ועקב השירות ובהכרתן של משפחות כמשפחות שכולות או משפחות נפגעות פעולות איבה.

חשוב שתדעו! לעורכי הדין שלמה רכבי ואלה הראל נסיון מצטבר של למעלה מ-30 שנה בתחומי המשפט הצבאי, בין היתר עת שימשו בתפקידים שונים בפרקליטות הצבאית, לרבות בסנגוריה הצבאית, במחלקת התביעה בפרקליטות הצבאית ובייעוץ המשפטי של מחלקת הסגל, במחלקת הייעוץ והחקיקה של הפרקליטות הצבאית.

שירותי עריכת דין לאנשי קבע

אנחנו במשרד עורכי דין רכבי, הראל ושות', מעמידים לרשות ציבור משרתי הקבע, מגוון נרחב של שירותים משפטיים הנוגעים לכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בשירות הקבע בצה"ל, לרבות, עבירות מתחום המשפט הצבאי, עבירות פליליות במערכת האזרחית, ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בסוגיות משפטיות הקשורות לפיטורי אנשי קבע ועוד. שירותי המשרד עוסקים גם בייצוג ציבור משרתי הקבע בפני ועדת הערר אשר הוקמה לפני מספר שנים ועורך הדין שלמה רכבי היה מיוזמי החוק שהוביל להקמתה. ועדה זו, שהינה למעשה חיצונית למערכת הצבאית, עוסקת בסכסוכים הדומים באופיים לסכסוכי עבודה, בין משרת הקבע לבין הצבא. לפרטים נוספים >>>

משרד עורכי דין רכבי, הראל – שירות אישי לאורך כל הדרך

אנחנו במשרד עורכי הדין רכבי, הראל ושות', פועלים ללא לאות, באופן מקצועי, יצירתי ויסודי, וכל זאת לשם הגנה מלאה על כלל האינטרסים המשפטיים של לקוחותינו. אנו מקפידים על מתן ייעוץ משפטי איכותי ומעמיק לאורך כל הדרך, כל זאת תוך הצגת כלל קשת הפתרונות בפני הלקוח. אם הינכם רוצים להבטיח לעצמכם ידע מקצועי נרחב, ניסיון מצטבר של למעלה מ-30 שנה ויכולות משפטיות מוכחות, אתם מוזמנים להגיע אלינו לפגישת ייעוץ. אנחנו כאן לרשותכם ולשירותכם בכל עת. צרו עמנו קשר עוד היום!

about

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 03-693-8409 או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת    document.getElementById( "ak_js_1" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

     

    כלי נגישות